Lenovo szuka patentów. Zgłoś swój pomysł i wygraj jeden z tabletów Lenovo Yoga

Firma Lenovo startuje z nową akcją promocyjną, w której łączy przyjemne z pożytecznym. Użytkownicy mogą zgłaszać swoje pomysły na urozmaicenie codzienności w pięciu kategoriach oraz osobno dla Lenovo Yoga Tablet. Oczywiście w zamian są nagrody. W ten sposób producent zbiera ceną wiedzą, a użytkownicy mają szansę na darmowy tablet.

Lenovo szuka patentów, fot. Lenovo

Marka zachęca do dzielenia się swoimi pomysłami na urozmaicenie codzienności w pięciu kategoriach: życie, moda, finanse, technologia oraz Lenovo Yoga Tablet. Propozycje patentów – czyli kreatywnych sposobów na ułatwienie i urozmaicenie codzienności – można zgłaszać poprzez dedykowaną stronę http://patentylenovo.pl.

Jest jednak i drugi sposób, nieco bardziej “na czasie”. Wystarczy opublikować post, widoczny dla wszystkich, w jednym z serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram) z hashtagiem #patentylenovo.

Firma Lenovo w zamian przygotowała 6 modeli Lenovo Yoga Tablet – jeden tablet 10” i pięć 8”. Akcja trwa do 9 kwietnia 2014 roku.

źródło: informacja prasowa Lenovo


Udostępnij na

4 komentarze

 1. Dodałam już swój patent :) Świetny konkurs! Mam nadzieję, że uda mi się wygrać, bo nagroda byłaby spełnieniem moich technologicznych marzeń… Chciałabym baaaaardzo mieć Lenovo Yoga Tablet

  Odpowiedz
  • to go kup.

   Odpowiedz
 2. Zasady proste, warto spróbować, bo Lenovo Yoga, to atrakcyjna nagroda. Tablet idealny.

  Odpowiedz
 3. ciekawe kiedy jest ogłoszenie wyników

  Odpowiedz