Promocja | Lenovo Miix 2 10 w niższej cenie

Lenovo Miix 2 10 zaprezentowany został podczas zeszłorocznych targów CES w Las Vegas, ale to nadal bardzo interesująca propozycja z systemem Microsoftu na pokładzie. Sprzęt jest aktualnie proponowany za 1149 złotych, w ramach akcji promocyjnej zorganizowanej przez sklep internetowy Sferis. Wraz z tabletem pracującym pod kontrolą systemu Windows, klient otrzyma stację dokującą.

Lenovo Miix 2 10 / fot. Lenovo

Lenovo Miix 2 10 charakteryzuje się 10.1-calowym wyświetlaczem wykonanym w technologii IPS, na którym obraz prezentowany jest w wysokiej rozdzielczości. Za wydajność odpowiada 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3740 o maksymalnej częstotliwości taktowania dochodzącej do 1.83 GHz, który otrzymał wsparcie ze strony 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM. Pamięć wewnętrzna eMMC wynosi 64 GB.

Na pokładzie nie zabrakło 5-megapikselowego aparatu głównego, kamery o matrycy 2 Mpx dedykowanej połączeniom wideo, Bluetooth 4.0, modułu sieci bezprzewodowej pracującego w standardzie N , czytnika kart microSD, głośników stereo JBL, portu microUSB 2.0, wyjścia miniHDMI oraz akumulatora (6800 mAh) pozwalającego na maksymalnie 8 godzin pracy na pojedynczym cyklu ładowania.

Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 8.1. Dodatkowo stacja dokująca oferuje pełnowymiarową klawiaturę, subwoofer oraz port USB 2.0.

Lenovo Miix 2 10 i Miix 2 11 / fot. producenta

Lenovo Miix 2 10 / fot. producenta

Lenovo Miix 2 10 i Miix 2 11 / fot. producenta

Lenovo Miix 2 10 i Miix 2 11 / fot. producenta


Udostępnij na

2 komentarze

  1. W moim miix 2 10 po trzech dniach zaczął trzeszczeć lewy głośnik, sklep wymienił mi na nowy, ale po 4 miesiącach w tym wymienionym tablecie wyszła identyczna usterka. Tablet pojechał na serwis w Niemczech i wrócił naprawiony. Zostało mi jeszcze 180 dni gwarancji, ale jakoś jestem już uprzedzony do sprzętu tej firmy.

    Odpowiedz
  2. Witam nie polecam tego urządzenia jak i innych produktów lenovo kupiłem miix 2 fabrycznie niesprawne po dwóch wizytach w serwisie które to wizyty nic nie dały gdyż urządzenie dalej sprawiało problemy i nie działało prawidłowo po trzeciej wizycie serwis stwierdził uszkodzenie mechaniczne ja oczywiście tablet wysłałem sprawny.Proszę nie usuwać tego komentarza niech inni potencjalni klienci wiedza ze nie warto wydawać pieniędzy na ten sprzęt a mój problem nie jest sprawa indywidualna gdyż na forach podobne problemy przewijają się często a produkt lenovo jeśli się uszkodzi w trakcie gwarancji nie ma co liczyć na pomoc serwisu. Moja przygoda z serwisem medion również to kropla w morzu co można wyczytać w internecie szkoda tylko ze ja do wszystkiego doszedłem dopiero po fakcie i straceniu pieniędzy Pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz