Promocja | Lenovo Miix 2 10 (64GB) w niższej cenie

Lenovo Miix 2 10 jest aktualnie proponowany w promocyjnej cenie 1169 złotych (regularna cena 1279 zł), w ramach akcji promocyjnej zorganizowanej przez sklep internetowy Sferis. Wraz z tabletem, pracującym pod kontrolą systemu Windows, klient otrzyma stację dokującą.

Lenovo Miix 2 10 / fot. Lenovo

Lenovo Miix 2 10 charakteryzuje się 10.1-calowym wyświetlaczem wykonanym w technologii IPS, na którym obraz prezentowany jest w wysokiej rozdzielczości. Za wydajność odpowiada 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3740 o maksymalnej częstotliwości taktowania dochodzącej do 1.83 GHz, który otrzymał wsparcie ze strony 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM. Pamięć wewnętrzna eMMC wynosi 64 GB.

Na pokładzie nie zabrakło 5-megapikselowego aparatu głównego, kamery o matrycy 2 Mpx dedykowanej połączeniom wideo, Bluetooth 4.0, modułu sieci bezprzewodowej pracującego w standardzie N, czytnika kart microSD, głośników stereo JBL, portu microUSB 2.0, wyjścia miniHDMI oraz akumulatora (6800 mAh) pozwalającego na maksymalnie 8 godzin pracy na pojedynczym cyklu ładowania.

Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 8.1. Dodatkowo stacja dokująca oferuje pełnowymiarową klawiaturę, subwoofer oraz port USB 2.0.

Lenovo Miix 2 10 i Miix 2 11 / fot. producenta

Lenovo Miix 2 10 / fot. producenta

Lenovo Miix 2 10 i Miix 2 11 / fot. producenta

Lenovo Miix 2 10 i Miix 2 11 / fot. producenta

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.


Udostępnij na

2 komentarze

  1. Przestrzegam jako były użytkownik tego szmelcu.Opiszę problemy: trzeszczące głośniki, na słuchawkach przy niskiej głośności liczne zakłócenia, zawieszanie i restarty, brak kontaktu z klawiaturą i na koniec łuszczyca się farba z przycisku włączania.Wszystko to po kilku dniach.

    Odpowiedz
  2. O to ten z wadą fabryczną i urywająca się klawiaturą. Nic dziwnego, że weszła szybko wersja 3. Powinniście ganić, a nie reklamować.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz