Promocja | Lenovo S8-50 LTE za 699 złotych

Dzisiaj X-KOM.PL, w ramach oferty Gorący Strzał proponuje Lenovo S8-50L, który wyposażony został między innymi w wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, 4-rdzeniowy procesor firmy Intel, a także modem LTE. Tablet proponowany jest za 699 złotych (taniej o 100 złotych).

Lenovo S8-50L / fot. tabletManiaK.pl

Lenovo S8-50L wykorzystuje moc obliczeniową drzemiącą w procesorze Intel Atom Z3745*, który otrzymał wsparcie ze strony 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM. Obraz prezentowany jest na wyświetlaczu IPS o przekątnej ośmiu cali w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Matryca wykonana została w technologii One Glass Solution, wspiera dziesięć punktów dotyku i okalana jest cienkimi ramkami bocznymi.

Na dane producent zarezerwuje 16 GB wewnętrznej pamięci oraz czytnik kart microSD. Zdjęcia można wykonać przy wykorzystaniu 8-megapikselowego aparatu głównego z otworem względnym F/2.2. Oczko aparatu występuje w towarzystwie diody doświetlającej LED, co w urządzeniach typu tablet jestw dalszym ciągu rzadkością. Wideo połączeniom dedykowana jest natomiast kamera o matrycy 1.6 Mpx.

Lenovo S8-50L pracuje pod kontrolą systemu Google Android w wersji 4.4 KitKat i zaoferuje potencjalnemu nabywcy komunikację poprzez: modem LTE, Bluetooth 4.0, moduł sieci bezprzerwowej pracujący w standardzie N, odbiornik A-GPS, a także port microUSB. Energię dostarczy akumulator o pojemności 4290 mAh. Na froncie goszczą zaś głośniki stereo z systemem Dolby. Podzespoły zamknięto w obudowie o wymiarach 209.8 x 123.8 x 7.9 mm.

*Intel Atom Z3745 to 4-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania od 1.33 GHz do maksymalnie 1.86 GHz z technologią Turbo Boost. Posiada zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics o taktowaniu od 311 MHz do 778 MHz.

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.


Udostępnij na

1 komentarz

  1. Dobra oferta trzeba przyznać

    Odpowiedz

Dodaj komentarz