Yoga w kuchni Sebastiana Olmy

Sebastian Olma doświadczenie zdobywał pracując w najlepszych brytyjskich restauracjach, między innymi u Gordona Ramsaya, czy Toma Aikensa. W maju 2014 roku zwyciężył w drugiej edycji programu Top Chef, po czym został Szefem Kuchni w warszawskiej restauracji Kafe Zielony Niedźwiedź, która kilka miesięcy później zdobyła tytuł Knajpy Roku.

Przyszedł czas na kolejne wyzwanie dla Sebastiana Olmy – własny program kulinarny „Yoga w kuchni Sebastiana Olmy”. Konwencja programu, to krótkie, kilkuminutowe odcinki, w których Olma pokazuje, jak przygotować niezwykle efektowne, co nie znaczy skomplikowane dania, bazujące na lokalnych i sezonowych produktach.

Współpraca

Do współpracy przy programie udało się namówić firmę Lenovo, która od dawna wspiera DOersów, czyli ludzi z pasją. Sebastian Olma niewątpliwie zalicza się do ich grona. Lenovo jest natomiast producentem tabletów z serii Yoga, które świetnie spisują się m. in. w kuchni, gdzie potrafią z powodzeniem zastąpić klasyczną książkę kucharską. Tablet jest tak skonstruowany, że można go postawić lub położyć pod kątem wygodnym do czytania przepisów, stabilnie chwycić, a nawet powiesić.

Program

Program dostępny jest wyłącznie w Internecie na fan page’u Sebastiana Olmy i Lenovo Polska. Można go również obejrzeć na kanale YouTube.

Jeżeli szukacie nietuzinkowego przepisu na niezapomniany wieczór, koniecznie obejrzyjcie cykl „Yoga w kuchni Sebastiana Olmy. Sukces gwarantowany!

YouTube Preview Image
YouTube Preview Image
YouTube Preview Image
YouTube Preview Image

Autor: maniak

Udostępnij na

Leave a Reply