Nowe tablety Lenovo Yoga 2 i S8-50 coraz bliżej premiery

Zbliża się premiera dwóch nowych tabletów chińskiej grupy informatycznej Lenovo, które należeć będą do rodziny Yoga Tablet. Jeden z nich wyposażony zostanie w wyświetlacz o przekątnej dziesięciu cali, zaś drugi zaoferuje matrycę 8”. Niewykluczone, że prezentacja odbędzie się podczas zbliżających się targów IFA 2014, wraz z Lenovo S8-50.

Lenovo Yoga Tablet 10 HD+ / fot. Lenovo

Lenovo Yoga Tablet 2 1050L, 1051L i Tablet Yoga 2-830 pojawiły się na indonezyjskiej stronie Postel. Jeden z większych modeli wyposażony zostanie w modem LTE, na co wskazuje nomenklatura. Na chwilę obecną nie została ujawniona specyfikacja techniczna, choć spokojnie możemy założyć, że będzie ona lepsza od poprzedniej generacji, która to wyposażona była w 4-rdzeniowe układy MediaTek.

Kolejną nowością jest Lenovo S8-50, który występuje w aż trzech odmianach – Lenovo TAB S8-50F, Lenovo TAB S8-50L oraz Lenovo TAB S8-50LC. Model ten przeszedł w ostatnim czasie certyfikację Bluetooth, dzięki czemu wiemy, że wyposażony zostanie w modem 3G / LTE, Bluetooth, a także moduł WiFi. Symbol daje nam natomiast do zrozumienia, że obraz prezentowany będzie na 8-calowym wyświetlaczu. Podejrzewa się również, że po wyjęciu z pudełka sprzęt pracować będzie pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

źródło: softpedia, pocketdroid

Ceny Lenovo Yoga Tablet 2


Udostępnij na

6 komentarzy

 1. Ja czekam od 3 miesięcy na kupno modelu HD+ z 3G w Polsce – w Stanach była w kwietniu, w Niemczech w czerwcu a u nas 🙁 a już będzie 2 wersja z LTE :). Ciekawe kiedy będzie w Polsce bo chyba poczekam na tą 2 generację (albo kupię innej firmy) i oleje kupno HD+ – niech Lenovo traci że nas olewa.

  Odpowiedz
 2. a nadla nie mozna kupic 1 generacji z ekranem HD w Polsce. ..

  Odpowiedz
 3. @up
  To miało nie być info że ma wifi? Zastanów się zanim coś powiesz

  Odpowiedz
 4. Niesamowite wiemy że tablet będzie posiadał wifi, normalnie to niespotykana w dzisiejszych czasach funkcjonalność!

  Odpowiedz
 5. Zamiast na chwalę obecną chyba powinno być na chwilę obecną nie została ujawniona specyfikacja techniczna 🙂

  Odpowiedz
  • Masz 100% rację. Dzięki za uwagę.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz