Lenovo IdeaTab Miix 2 8 niebawem w nowej, lepszej wersji

Chińska grupa informatyczna Lenovo szykuje się do wprowadzenia na rynek udoskonalonego Lenovo IdeaTab Miix 2 8. Czy zatem podobnie, jak w przypadku Lenovo ThinkPad 8 doczekamy się większej ilości pamięci RAM, a także mocniejszej jednostki centralnej?

Lenovo IdeaTab Miix 2 8 zapowiedziany został kilka miesięcy temu, a zatem najwyższy czas aby producent uaktualnił propozycję dla mas. Dlatego też w najbliższym czasie w ofercie sprzedażowej pojawi się Lenovo IdeaTab Miix 2 8 z wyświetlaczem o rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200 pikseli) – zmiana jest dość spora mając na uwadze skromne 1280 x 800 w pierwszej generacji tabletu.

Podobnie, jak w przypadku nowej wersji Acer Aspire Switch 10, tak i w Lenovo IdeaTab Miix 2 8 producent nie zdecydował się na wymianę jednostki centralnej, a zatem sercem w dalszym ciągu będzie 4-rdzeniowy procesor Intel Atom z serii Bay Trail T (Z3740) o częstotliwości taktowania od 1.33 GHz do maksymalnie 1.86 GHz, któremu potowarzyszy 2-gigabajtowa pamięć operacyjna RAM. Na dane oraz aplikacje zarezerwowane zostanie natomiast 64 GB wewnętrznej pamięci. Pozostała specyfikacja pozostaje niezmieniona.

źródło: mobilegeeks

Udostępnij na

1 komentarz

  1. Dobra decyzja , ale kiedy zobaczymy go w Polsce bo z tymi tabletami MSwin8.1 jakaś lipa i opieszałość producentów z brakiem ofert w sklepach media

    Odpowiedz

Leave a Reply