Lenovo Tab S8 w sprzedaży w dobrej cenie. Niebawem w Polsce?

Lenovo TAB S8 to propozycja z Androidem na pokładzie, która oficjalnej prezentacji doczekała się we wrześniu tego roku. Tablet zadebiutował właśnie na amerykańskim rynku, gdzie oferowany jest na bestbuy za 199.99 dolarów (~665 złotych). Niewykluczone zatem, że najbliższym czasie sprzęt zadebiutuje również na polskim rynku.

Lenovo TAB S8 wyposażony został w 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3745 o częstotliwości taktowania od 1.33 GHz do maksymalnie 1.86 GHz z technologią Turbo Boost. Za grafikę odpowiedzialny jest zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics o taktowaniu od 311 MHz do 778 MHz, który otrzymał wsparcie ze strony 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM.

Obraz prezentowany jest na wyświetlaczu IPS o przekątnej ośmiu cali w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Matryca wykonana została w technologii One Glass Solution, wspiera dziesięć punktów dotyku i okalana jest cienkimi ramkami bocznymi. Więcej na temat specyfikacji technicznej tabletu Lenovo TAB S8 przeczytacie w odrębnym wpisie.

źródło: liliputing

Udostępnij na

1 komentarz

  1. Poza wyglądem to taka yoga tablet 2 tyle ,że ze słabszą baterią.Jak Tab S8 będzie się sprawował jako nawigacja.Ma GPS, A-GPS i Glonass więc teoretycznie powinno być bardzo dobrze.Do tej pory w żadnych testach nie ma konkretnych informacji o działaniu GPS w yoga 8 tablet2.

    Odpowiedz

Leave a Reply