Lenovo Miix 300 z Windows

Lenovo na targach Mobile World Congress zaprezentowało światu kilka nowych tabletów. Oprócz modeli A8 oraz A10, które działają pod kontrolą Androida zaprezentowano model Miix 300 z Windowsem 8.1.

Sercem urządzenia jest procesor Intel Atom (BayTrail-T CR, cztery rdzenie). Oprócz tego w środku znajdziemy 2 GB pamięci RAM. Bateria pozwoli nam na 7h nieprzerwanego odtwarzania wideo. Z przodu urządzenia znajdziemy 8 calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×800, jego jasność to 300 nitów. Posiada szerokie kąty widzenia, co jest całkiem miłym dodatkiem w tym segmencie. Wśród modułów łączności znajdziemy Bluetooth 4.0 oraz Wi-Fi. Na pokładzie znajdziemy dwie kamery. 5MP z tyłu i 2MP z przodu. Grubość urządzenia to 9,3 mm, a waga to 360 g.

Tablet działa pod kontrolą Windows 8.1 with Bing. Do tabletu dołączono również roczną licencję do usługi Office 365. Na nasze dane przeznaczono “do 64 GB” (dokładne konfiguracje nie są znane). Wiemy za to, że rozszerzymy ją za pomocą card microSD. Cena tego urządzenia to jedyne 149 USD.

Źrodło: UberGizmo

 

Autor: Mateusz „Mytherios” Kozielski

Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Bloger w największej polskiej sieci blogów profesjonalnych o nowych technologiach techManiaK.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali.

Udostępnij na

2 komentarze

  1. Ciekawie się zapowiada

    Mam Lenovo Miix2’8 z 3G wersja 64GB i 2GB’Ram bardzo to fajnie wygląda i się sprawdza

    Odpowiedz
    • Jedyne co masz to foty z netu.

      Odpowiedz

Leave a Reply